Dans Kursu Bedensel hareketin sınırlandığı ofis içi hayatlarda, çalışanların motivasyon ve performansını arttırmada dans önemli bir yer tutar. Yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğitimlerin yanı sıra kurumlara yönelik latin, tango, flamenco,; bedensel farkındalık, doğru duruş ve nefes tekniklerini içeren atölye çalışmaları düzenler.

PEKSAD dans bölümlerinde Bale, Arjantin Tango, Latin Dansları, Oryantal Dans, Sirtaki Dans ve Halk danları kursları yer almaktadır

Dans kursu ile hayatın stresinden, monotonluğundan kurtulmak, hem keyifli dakikalar geçirip, hem sıkı ve fit bir vücuda kavuşmak ister misiniz? 

O zaman doğru adrestesiniz. Gelin beraber Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin büyülü dünyasında buluşalım. Kıvrak ritimleri, neşe dolu figürleri ve eğlenceli müzikleriyle dans kursu’nun tadını çıkartın ve kasvetli hayatınıza biraz da olsa ara verin.

Dans Kursularımızda Dansın inceliklerini eğlenerek öğrenmek isterseniz İstanbul Pendik’te ki Dans kurslarımız sizleri bekliyor. Kıpır kıpır müzikleri, cezbedici hareketleri ve kıvrak stili ile bedeninizi ve ruhunuzu şımartmaya hazırsanız, size hayır diyemeyeceğiniz fırsatlar sunuyoruz.

Profesyonel eğitim kadrosu, ferah sınıfları ve eğitime elverişli ders ortamı ile PEKSAD sizleri bekliyor. Elinizi çabuk tutun süper kampanya fiyatlarımızdan biran önce yararlanın. Hayatınıza farklı renkler katın…

Dans etmek bir ayrıcalıktır, müzikle birleşen ahengin büyüsüne kendinizi bırakmaya hazır mısınız? Kendinizi bu ayrıcalıktan mahrum bırakmayın..