Bağlama

Bağlama

Bağlama

Anadolu’nun Sesiyle Tanışın: Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nde Bağlama Çalmayı Öğrenin!

Bağlama, Anadolu’nun derin köklerine sahip, kendine özgü bir enstrümandır. 2022 yılından bu yana, bağlamanın eşsiz sesini keşfetmek ve bu geleneksel enstrümanı çalmayı öğrenmek isteyen herkesi derneğimizde misafir ediyoruz. Siz de bu eşsiz müzikal yolculuğa katılarak, Anadolu’nun sıcak ve samimi sesini hissedin.

Bağlama Nedir?

Bağlama, Türk müziğinin vazgeçilmez enstrümanlarından biridir. Üç telli (bazen dört telli) ve genellikle akort cinsine göre Gümüşlük, Misket, Akort, Divan ve Bozuk olmak üzere beş ana türü vardır. Bağlama, Türk halk müziğinin yanı sıra Türk sanat müziği ve pek çok farklı müzik türünde kullanılmaktadır.

Eğitimlerimiz

Bağlama eğitimlerimiz, her seviyede müziksevere uygun olarak tasarlanmıştır. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde, bağlamanın temel prensiplerini öğrenirken aynı zamanda Türk müziğinin zengin repertuarını keşfederiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Uzman Eğitmenler: Bağlama alanında deneyimli ve yetkin eğitmenlerimiz.
 • Geleneksel Ortam: Geleneksel Türk müziğinin ruhunu hissedeceğiniz bir atmosfer.
 • Bireysel Yaklaşım: Her öğrencinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun ders programları.
 • Performans Fırsatları: Sahne deneyimi ve konserlere katılım imkanı.

Bağlama ile Anadolu’nun Sıcak Sesiyle Tanışın!

Bağlama çalmak, Anadolu’nun sıcak ve samimi müziğini hissetmenin en güzel yollarından biridir. Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nde, bağlamanın büyüleyici dünyasına adım atın.

Siz de Bu Müzikal Yolculuğa Katılın!

Bağlama çalmayı öğrenmek ve Anadolu’nun sıcak sesiyle buluşmak için hemen bize katılın. Kayıtlarımız açıktır! Siz de müzikle dolu bir yaşamın keyfini çıkarın.

Başvuru Formu

  İsim Soyisim

  Telefon

  Mail

  Almak istediğiniz Eğitim

  Fotoğraf Galerisi

  Video Galerisi