Şimdi içinizdeki sanatçıyı keşfetme zamanı
Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

ENSTRUMANT ve MÜZİK


Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

ARJANTİN TANGO - LATİN - BALE - HALK DANSLARI


Pendik Kültür Sanat Merkezi kendisine zaman ayıramamış öğrenciler/ev hanımları ve dansa gönül vermiş herkes için uygun fiyatlarını, siz dans severlere sunuyor. 

Latin Dansının büyüsünü ve kendinizi Latin Yıldızı gibi hissetmenin keyfini doyasıya yaşamanız için bizi arayın.

TEMEL OYUNCULUK ve TİYATRO


Temel Oyunculuk ve Tiyatro eğitimlerimiz, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler. Almış olduğunuz eğitim, hayatın her yerinde kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi, daha başarılı iletişim kurmanızı sağlar.

RESİM


Resim derslerimize; kişilerin kendilerini ifade edebilecekleri, resmi bir yaşam şekline dönüştürmek isteyen hayatına yeni bir renk yeni bir yön katmak isteyen her yaştan, her seviyeden herkes katılabilir.
FOTOĞRAFÇILIK

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık eğitimleri için PEKSAD ailesiyle tanışın!

Müzik Faaliyetlerimiz

Pendik’teki müzik eğitimi konusunda yaşanan derin boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuştur. Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

  • Sevdiğiniz şarkıları sevdiğiniz bir müzik aletiyle çalabilmek mi istiyorsunuz?
  • Boş zamanlarınızda müzik kültürünüzü mü geliştirmek istiyorsunuz?
  • Yoğun iş ortamından bunaldınız, biraz rahatlamak için arayış içinde misiniz?

Çocuklara Özel Derslerimiz Piyano eğitimi, Gitar eğitimi, Keman eğitimlerimiz Devam Etmektedir Çocuklara Konusunda Uzman Eğitmenlerimiz Farklı Yaş Grublarına Özel Eğitim Programları Uygulamaktadır.Çocukların gelişimi için müziğin ne kadar faydalı olduğu çeşitli deneylerle kanıtlanmıştır.

Müzik eğitiminin çocuklar üstündeki başlıca etkileri şunlardır:

  • Çocukların sosyalleşmesi ve özgüvenlerinin artması.
  • El göz koordinasyonunun gelişmesi ve ince motor faaliyetlerinde belirgin artış gözlenmesi.
  • Zeka gelişimi üzerinde belirgin artış ve okul başarısını olumlu yönde etkileme.