Şimdi içinizdeki sanatçıyı keşfetme zamanı
Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

ENSTRUMANT ve MÜZİK


Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

ARJANTİN TANGO - LATİN - BALE - HALK DANSLARI


Pendik Kültür Sanat Merkezi kendisine zaman ayıramamış öğrenciler/ev hanımları ve dansa gönül vermiş herkes için uygun fiyatlarını, siz dans severlere sunuyor. 

Latin Dansının büyüsünü ve kendinizi Latin Yıldızı gibi hissetmenin keyfini doyasıya yaşamanız için bizi arayın.

TEMEL OYUNCULUK ve TİYATRO


Temel Oyunculuk ve Tiyatro eğitimlerimiz, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler. Almış olduğunuz eğitim, hayatın her yerinde kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi, daha başarılı iletişim kurmanızı sağlar.

RESİM


Resim derslerimize; kişilerin kendilerini ifade edebilecekleri, resmi bir yaşam şekline dönüştürmek isteyen hayatına yeni bir renk yeni bir yön katmak isteyen her yaştan, her seviyeden herkes katılabilir.
FOTOĞRAFÇILIK

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık eğitimleri için PEKSAD ailesiyle tanışın!

Latin Dansları

latin dansları kursuUluslararası ve salon olmak üzere iki alt kategoriye ayrılan danslar topluluğuna verilen genel ad.

Uluslarası latin dansları:

samba – brezilya kökenli, kalça hareketleri ağırlıklı dans.

chacha – 40’lı yıllarda ortaya çıkmış afrika kökenli amerikan dansı. uluslararası kategoride temel adım öğrenildikten sonra dans figürleri en rahat yapılabilen dans.

rumba – küba kaynaklı, slow nitelikli tek latin dansı. aşkın dansı olarak da nitelendirilir.

pasodoble – ispanyol kökenli, ‘matador’ dansı.

jive – ritim olarak diğer danslardan çok hızlı olduğu için zor, ancak bi o kadar da eğlenceli bir dans.

Dans ederken tüm endişelerinizden kurtulup aradığınız huzura bir adım daha yaklaşmış olduğunuzu hissedeceksiniz. Müziğin akışına bırakın bedeninizi, ruhunuz müziğin ritmiyle tazelesin sizi!

Hayata farklı bir bakış ve hayatın ta kendisini estetik bir ifade ediş sanatı olan dans, hem eğlendiriyor, hem de günümüz hayat şartlarının getirdiği stresten bizi uzaklaştırıyor. Üstelik dans etmek kilo vermek ve form korumak için de oldukça etkili ve keyifli bir egzersiz!

Son zamanlarda popüler hale gelen Latin Dansları sizi yorucu hayattan biraz da olsa uzaklaştırıp sosyal bir eğlence fırsatı sunmaktadır.

 Ön Başvuru için tıklayınız.