Şimdi içinizdeki sanatçıyı keşfetme zamanı
Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

ENSTRUMANT ve MÜZİK


Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

ARJANTİN TANGO - LATİN - BALE - HALK DANSLARI


Pendik Kültür Sanat Merkezi kendisine zaman ayıramamış öğrenciler/ev hanımları ve dansa gönül vermiş herkes için uygun fiyatlarını, siz dans severlere sunuyor. 

Latin Dansının büyüsünü ve kendinizi Latin Yıldızı gibi hissetmenin keyfini doyasıya yaşamanız için bizi arayın.

TEMEL OYUNCULUK ve TİYATRO


Temel Oyunculuk ve Tiyatro eğitimlerimiz, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler. Almış olduğunuz eğitim, hayatın her yerinde kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi, daha başarılı iletişim kurmanızı sağlar.

RESİM


Resim derslerimize; kişilerin kendilerini ifade edebilecekleri, resmi bir yaşam şekline dönüştürmek isteyen hayatına yeni bir renk yeni bir yön katmak isteyen her yaştan, her seviyeden herkes katılabilir.
FOTOĞRAFÇILIK

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık eğitimleri için PEKSAD ailesiyle tanışın!

Dans

Dans Kursu Bedensel hareketin sınırlandığı ofis içi hayatlarda, çalışanların motivasyon ve performansını arttırmada dans önemli bir yer tutar. Yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğitimlerin yanı sıra kurumlara yönelik latin, tango, flamenco,; bedensel farkındalık, doğru duruş ve nefes tekniklerini içeren atölye çalışmaları düzenler.

PEKSAD dans bölümlerinde Bale, Arjantin Tango, Latin Dansları, Oryantal Dans, Sirtaki Dans ve Halk danları kursları yer almaktadır

Dans kursu ile hayatın stresinden, monotonluğundan kurtulmak, hem keyifli dakikalar geçirip, hem sıkı ve fit bir vücuda kavuşmak ister misiniz? 

O zaman doğru adrestesiniz. Gelin beraber Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin büyülü dünyasında buluşalım. Kıvrak ritimleri, neşe dolu figürleri ve eğlenceli müzikleriyle dans kursu’nun tadını çıkartın ve kasvetli hayatınıza biraz da olsa ara verin.

Dans Kursularımızda Dansın inceliklerini eğlenerek öğrenmek isterseniz İstanbul Pendik’te ki Dans kurslarımız sizleri bekliyor. Kıpır kıpır müzikleri, cezbedici hareketleri ve kıvrak stili ile bedeninizi ve ruhunuzu şımartmaya hazırsanız, size hayır diyemeyeceğiniz fırsatlar sunuyoruz.

Profesyonel eğitim kadrosu, ferah sınıfları ve eğitime elverişli ders ortamı ile PEKSAD sizleri bekliyor. Elinizi çabuk tutun süper kampanya fiyatlarımızdan biran önce yararlanın. Hayatınıza farklı renkler katın…

Dans etmek bir ayrıcalıktır, müzikle birleşen ahengin büyüsüne kendinizi bırakmaya hazır mısınız? Kendinizi bu ayrıcalıktan mahrum bırakmayın..