Şimdi içinizdeki sanatçıyı keşfetme zamanı
Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

ENSTRUMANT ve MÜZİK


Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

ARJANTİN TANGO - LATİN - BALE - HALK DANSLARI


Pendik Kültür Sanat Merkezi kendisine zaman ayıramamış öğrenciler/ev hanımları ve dansa gönül vermiş herkes için uygun fiyatlarını, siz dans severlere sunuyor. 

Latin Dansının büyüsünü ve kendinizi Latin Yıldızı gibi hissetmenin keyfini doyasıya yaşamanız için bizi arayın.

TEMEL OYUNCULUK ve TİYATRO


Temel Oyunculuk ve Tiyatro eğitimlerimiz, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler. Almış olduğunuz eğitim, hayatın her yerinde kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi, daha başarılı iletişim kurmanızı sağlar.

RESİM


Resim derslerimize; kişilerin kendilerini ifade edebilecekleri, resmi bir yaşam şekline dönüştürmek isteyen hayatına yeni bir renk yeni bir yön katmak isteyen her yaştan, her seviyeden herkes katılabilir.
FOTOĞRAFÇILIK

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık eğitimleri için PEKSAD ailesiyle tanışın!

MÜZİK ve ENSTRUMAN 

müzik kursu

Öğrencilerin müzikte gelmek istedikleri düzey ne olursa olsun, içlerinde hep bir müzisyen taraf hissetmelerini sağlamak en büyük arzumuzdur.

Müzik eğitimlerimiz profesyonel müzik eğitmenlerimiz tarafından sizlerin müziğe karşı olan ilginizi daha da artıracak şekilde verilmektedir. Müzik enstrümanlarını hem kolay hem de eğlenceli bir şekilde çalmak istiyorsanız müzik eğitimlerimize katılabilirsiniz!


TİYATRO KURSU

tiyatro kursu

Tiyatro, yaşamın ta kendisidir. İnsanı; insana, insanla insanca anlatma sanatıdır.

Sahne heyecanını tatmak için, ifade yeteneği ve diksiyonları geliştirmek isteyenler için, ister hobi ister profesyonel amaçlı düşünen herkesi tiyatro eğitimlerimize bekliyoruz.

Pendik Kültür Sanat Derneğinde tiyatro eğitimi alan öğrenciler, gösterilerde görev alma şansı da yakalayabilirler.

RESİM ve GRAFİK KURSU

resim kursu

Duyguları, düşünceleri, tasarıları, izlenim ve gözlemleri çizgiler, biçimler ve renkler aracılığıyla bir yüzey üzerinde ifade etmek, yaratıcılığı arttırmak.

Sanata Yolculuk… Ve Serüven Sizleri Resim eğitimlerimiz ile sizi bekliyor!

İnsanın gördüklerini taklit ederek, birde çizim yaptığı yüzeyde görmesinin o tarif edilmez mutluluğunu ve kıvancını yaşamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

FOTOĞRAFÇILIK KURSU

fotoğrafçılık kursu

Hepimizin içinde yatan bir fotoğrafçı var. Şimdi onu ortaya çıkarma zamanı! Çocukluk ve gençlik hobisi olan ancak zamansızlık, okul ve iş nedeniyle ertelenmiş olan fotoğrafçılık hobinizi gün yüzüne çıkarıyoruz. 

Artık kendinize bahane aramayı bırakacak, yıllardır arzuladığınız eğitimi alacaksınız. İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedin!

DANS KURSLARI


Dans Kursu Bedensel hareketin sınırlandığı ofis içi hayatlarda, çalışanların motivasyon ve performansını arttırmada dans önemli bir yer tutar.

Yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğitimlerin yanı sıra kurumlara yönelik latin, tango, flamenco,bedensel farkındalık, doğru duruş ve nefes tekniklerini içeren atölye çalışmaları düzenler.

ÖZEL GÜNLER İÇİN DANS 


Düğününüzü özel tutan, geceye damga vuran, misafirlerinizin aklında kalan ve hayatınızda belki de bir kere yasayacağınız ilk düğün dansınızı ihmal etmeyin. Unutmayın herkes dans edebilir! Dans ederek eğlenin!

Sizin özel günleriniz bizim için bir görevdir.özel günleriniz için dans adı altında tüm çalışmalara hazırız.

.