Şimdi içinizdeki sanatçıyı keşfetme zamanı
Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

ENSTRUMANT ve MÜZİK


Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir.

ARJANTİN TANGO - LATİN - BALE - HALK DANSLARI


Pendik Kültür Sanat Merkezi kendisine zaman ayıramamış öğrenciler/ev hanımları ve dansa gönül vermiş herkes için uygun fiyatlarını, siz dans severlere sunuyor. 

Latin Dansının büyüsünü ve kendinizi Latin Yıldızı gibi hissetmenin keyfini doyasıya yaşamanız için bizi arayın.

TEMEL OYUNCULUK ve TİYATRO


Temel Oyunculuk ve Tiyatro eğitimlerimiz, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler. Almış olduğunuz eğitim, hayatın her yerinde kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi, daha başarılı iletişim kurmanızı sağlar.

RESİM


Resim derslerimize; kişilerin kendilerini ifade edebilecekleri, resmi bir yaşam şekline dönüştürmek isteyen hayatına yeni bir renk yeni bir yön katmak isteyen her yaştan, her seviyeden herkes katılabilir.
FOTOĞRAFÇILIK

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık eğitimleri için PEKSAD ailesiyle tanışın!

Hakkımızda

Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 2002 yılında, Pendik’te ihtiyaç duyulan kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapılmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu.

Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, her yaştan insanın sürekli öğrenen ve öğretebilen bir yaşam repertuarı oluşturmasını, kişisel gelişim süreçlerine olumlu bir etki yapmayı amaçlar. Kültürler arası farklılıkların ve yaratıcı bir sanatsal anlayış geliştirilmesinin bilincine sahip akademik eğitmen kadrosu ile yüksek standartlarda uygun bir eğitim anlayışını benimser.

Pendik Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği dans, müzik, tiyatro, resim gibi faaliyet alanlarında yetişen öğrencilerinin becerilerini sergilemeleri için onlara uygun gösteri ve sunum olanakları hazırlar. Bu gösterilerin kendi bölgemizin dışında da uluslararası konuma taşınmasıyla ülkemizin tanıtımına katkıda bulunur.

Tüm bu çalışmalarımızı ;

Çağdaş, kaliteli, profesyonel bir anlayışla, kurumsal bir kimlik içinde yapmayı ve koşulsuz memnuniyeti hedefler.